Forum miłośników wypraw adrenalinotwórczych

Forum poświęcone relacjom z wypraw, organizacji kolejnych i wzajemnej wymianie informacji o opuszczonych obiektach


#1 2008-03-30 21:51:59

Gosia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 8
Punktów :   

Wspomnienia z Więziennej celi ;)

Ha dostałam misje by cos naskrobać tylko dlaczego właśnie Ja?

Więzienie w miejscowości Mrowino położonej jak łatwo na mapie znaleźć troche za Poznaniem w kierunku Szamotuł to tak w woli uściśnienia o czym bede się rozpisywać.

Pogoda dziś była naprawde cudna więc małą grupką wybraliśmy się by je zobaczyć. < zdjęć póki co nie ma... będą jak ktoś nasępnym razem weźmie aparat > Znalezienie nie zajęło nam zbyt wiele czasu chociaż w trakcie szukania natknęliśmy się na bardzo złowrogo nastawionego do nas okolicznego psa ale wszyscy żyją więc nie jest źle. Zbytnio i tak nie mam co się rozpisywać o wyglądzie bo to trzeba poprostu zobaczyć.

A wrażenia no coż to chyba My byliśmy większą atrakcją dla mieszkańców okolicznych niż dla nas to więzienie Ogólnie trzeba uważać bo w jednym z budynków znajduje się bardzo groźny kot rasy no hmm.... egipskiej syjamskiej czy jakie to tam są niektóre pomieszczenia no nie są zbyt interesujące ale wielkość cel była zadziwiająco duża piętrowych łóżek to by tak no z 8-10 weszło tak na moje oko xD Od samego wyglądu pomieszczeń to zewnętrzny wygląd plus pogląd na oku z dachu jest taki jaki tygryski lubią najbardziej

Narzekać nie będę bo mnie juz nigdy ze sobą nie wezmą

Dragon takie wypracowanko starczy?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.magicwolves.pun.pl www.supergra-bakugan.pun.pl www.kaszanka.pun.pl www.air.pun.pl www.sp3a.pun.pl