Forum miłośników wypraw adrenalinotwórczych

Forum poświęcone relacjom z wypraw, organizacji kolejnych i wzajemnej wymianie informacji o opuszczonych obiektach

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-03-22 23:37:39

Dragon

Lord of Pyrland

status 5505859
2198309
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Co mieć warto na wyprawie...

Jaki ekwipunek zwykle zabieracie na tripy? Jaki brać byście chcieli? Bez czego się nie można obejść?

Ja osobiście uważam, że podstawą jest jakieś oświetlenie, niekiedy niezbędne do zwiedzenia, np. piwnic...

Sam przeważnie biorę ze sobą nóż(nie raz i nie dwa okazał się przydatny a nawet potrzebny).

Zawsze chciałbym na każdym tripie mieć ze sobą aparat fotograficzny...

Nauczony doświadczeniem zdaję sobie sprawę, iż często przydatna jest lina, rękawiczki, bandaż, szczypce do metalu, laska teleskopowa...

Na każdego tripa zakładam wojskowe trapery, które wiele razy uratowały zdrowie moich stóp i często swoją twardością ułatwiają tripowanie... Najchętniej zakładałbym pełny mundur wojskowy... Ah, byłbym zapomniał, kiedyś obiecałem sobie, że pewnego pięknego, letniego dnia odwiedzę dach budomelu z KBKSem zaopatrzonym w lunetę snajperską...


Bo najlepsza na świecie jest miłość w klozecie...

Offline

 

#2 2008-03-23 20:11:37

Gosia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co mieć warto na wyprawie...

No Ja nauczona doświadczeniem zabieram oświetlenie

Aparat też staram się brać chociaż fakt, że nie mam własnego nie pozwala Mi mieć go zawsze

No i ZAWSZE ale to ZAWSZE zabieram ze sobą osobe towarzyszącą xD Nie ma bata bym w nieznane miejsce poszła sama tak w razie czego by ktoś po karetke mógł zadzwonić

No i przydałaby się też mała apteczka i woda :]

Offline

 

#3 2008-03-23 20:16:01

Dragon

Lord of Pyrland

status 5505859
2198309
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Co mieć warto na wyprawie...

Druga osoba to raczej nie ekwip Ale zapomniałem dodać moje standardowe wyposażenie w kawę z stacji BP(wyborna)

I jakieś piwko...


Bo najlepsza na świecie jest miłość w klozecie...

Offline

 

#4 2008-03-26 07:19:53

Gosia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co mieć warto na wyprawie...

Jak nie jak tak?? wiesz jak ciezko namowic kogos na wycieczke?? A jeszcze kogos kto ma samochod... chociaz no dobra z samochodem latwiej mi wyciagnac xD

Co do alkoholu okej ale dopiero jak sie zwiedzi :]

Offline

 

#5 2008-03-27 00:39:47

Dragon

Lord of Pyrland

status 5505859
2198309
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 13
Punktów :   

Re: Co mieć warto na wyprawie...

No, wtedy sobie usiąść w najlepszej do tego miejscówce i wypić piwko z pełnym satysfakcji wyrazem twarzy... Aczkolwiek jeśli już któryś raz z rzędu jadę w to samo miejsce(np. dziewicza góra) to lubię wypić sobie po drodze, na górze i w drodze powrotnej...


Bo najlepsza na świecie jest miłość w klozecie...

Offline

 

#6 2008-03-31 08:34:02

Gosia

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-03-23
Posty: 8
Punktów :   

Re: Co mieć warto na wyprawie...

Coś Twój ekwipunek nie pokrywa się ze stanem rzeczywistym

A może by tak jeszcze drabina ?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rymy.pun.pl www.dadexforum.pun.pl www.backstreetboyscorner.pun.pl www.pfkclan.pun.pl www.bn606.pun.pl